3. TURNUS

TERMÍN:

15. – 21. august 2021

Miesto:

hotel Drotár, Hronec

www.hoteldrotar.sk

Ubytovanie:

V 2–4 lôžkových izbách v hoteli alebo v 6-miestnych chatkách. Každá chatka má vlastné sociálne zariadenie, v hoteli je spoločné sociálne zariadenie pre 2 rodiny na bunke.

Ceny:
  • 170€– dospelý
  • 150€– dieťa od 12 rokov (dospelá porcia)
  • 130€– dieťa do 11 rokov vrátane (detská porcia)
  • 30€ – dieťa do 3 rokov vrátane (bez nároku na stravu a lôžko)
  • 10€ – poplatok za psa.

V prípade, že máte záujem o stravu alebo lôžko pre dieťa mladšie ako 3 roky, uveďte to v poznámke v prihláške – cenu upravíme podľa vašich požiadaviek.

V cene všetkých turnusov je ubytovanie na 6 nocí, plná penzia, desiata pre deti, občerstvenie, podklady k prednáškam, materiály pre detský program, spoločné priestory, športoviská, príspevok prednášajúcim.

Váš výber ubytovania nie je záväzný a záleží od kapacít ubytovania. O tom, či sme Vám vedeli alebo nevedeli vyhovieť Vás budeme informovať.

O spôsobe platby Vás budeme informovať po prijatí Vašej prihlášky. V prípade, že máte záujem o použitie rekreačného poukazu, nezabudnite to zaškrtnúť v prihláške.

Rečníci:

Martina a Vlado Žákovci

Vlado & Martinka Žákovci momentálne pôsobia v Bratislave ako vedúci služobníci spoločenstva Otcov dom, ktorý je súčasťou Apoštolskej cirkvi. Ich radosťou je prinášať zjavenie o dobrote Nebeského Otca a viesť ľudí do plnosti a slobody toho, čo to znamená žiť ako boží synovia & dcéry. Sú manželmi takmer 13 rokov, majú spolu 3 deti (jedno z nich už v nebi), prežili si spolu životné výšiny aj údolia, ale cez to všetko sa rozhodli dennodenne zotrvávať v Božej radosti a brať samých seba s humorom:-) Medzi ich silné životné témy patrí zdravá identita, komunikácia, kultúra úcty, sloboda a odvážne kráčanie za Ježišom.