2. TURNUS

Termín:

8. – 14. august 2021

Miesto:

hotel Drotár, Hronec

www.hoteldrotar.sk

Ubytovanie:

V 2–4 lôžkových izbách v hoteli alebo v 6-miestnych chatkách. Každá chatka má vlastné sociálne zariadenie, v hoteli je spoločné sociálne zariadenie pre 2 rodiny na bunke.

Ceny:
  • 170€– dospelý
  • 150€– dieťa od 12 rokov (dospelá porcia)
  • 130€– dieťa do 11 rokov vrátane (detská porcia)
  • 30€ – dieťa do 3 rokov vrátane (bez nároku na stravu a lôžko)
  • 10€ – poplatok za psa.

V prípade, že máte záujem o stravu alebo lôžko pre dieťa mladšie ako 3 roky, uveďte to v poznámke v prihláške – cenu upravíme podľa vašich požiadaviek.

 V cene všetkých turnusov je ubytovanie na 6 nocí, plná penzia, desiata pre deti, občerstvenie, podklady k prednáškam, materiály pre detský program, spoločné priestory, športoviská, príspevok prednášajúcim.

Váš výber ubytovania nie je záväzný a záleží od kapacít ubytovania. O tom, či sme Vám vedeli alebo nevedeli vyhovieť Vás budeme informovať.

O spôsobe platby Vás budeme informovať po prijatí Vašej prihlášky. V prípade, že máte záujem o použitie rekreačného poukazu, nezabudnite to zaškrtnúť v prihláške.

Naši rečníci:

Gavin a Edith Farley

Gavin pochádza z Juhoafrickej republiky a Edith z Luxemburska. Obaja pracujú v misionárskej organizácii YWAM. Majú tri deti a momentálne žijú v Rakúsku. Pracujú s rodinami, vedú semináre na témy rodiny, vzťahov a výchovy detí.