3. TURNUS

TERMÍN:

23. – 29. august 2020

Miesto:

hotel Drotár, Hronec

www.hoteldrotar.sk

Ubytovanie:

V 2–4 lôžkových izbách v hoteli alebo v 6-miestnych chatkách. Každá chatka má vlastné sociálne zariadenie, v hoteli je spoločné sociálne zariadenie pre 2 rodiny na bunke.

Ceny:
  • 170€– dospelý
  • 150€– dieťa od 12 rokov (dospelá porcia)
  • 130€– dieťa do 11 rokov vrátane (detská porcia)
  • 30€ – dieťa do 3 rokov vrátane (bez nároku na stravu a lôžko)
  • 10€ – poplatok za psa.

V prípade, že máte záujem o stravu alebo lôžko pre dieťa mladšie ako 3 roky, uveďte to v poznámke v prihláške – cenu upravíme podľa vašich požiadaviek.

V cene všetkých turnusov je ubytovanie na 6 nocí, plná penzia, desiata pre deti, občerstvenie, podklady k prednáškam, materiály pre detský program, spoločné priestory, športoviská, príspevok prednášajúcim.

O spôsobe platby Vás budeme informovať po prijatí Vašej prihlášky. V prípade, že máte záujem o použitie rekreačného poukazu, nezabudnite to zaškrtnúť v prihláške.

Rečníci:

Mike a Ros Oman

Obaja sa narodili v Anglicku, no spolu so svojimi rodinami v roku 1951 emigrovali do Zimbabwe. Vzali sa v roku 1971 a majú dve deti. Obaja sa v roku 1976 stretli s Bohom, čo zmenilo ich formálnu vieru na živý vzťah s Ním a spôsobilo túžbu viac Ho poznať a slúžiť Mu. V roku 1979 absolvovali YWAM školu Discipleship Training School a zapojili sa naplno do služby v YWAM. Zakladali a viedli YWAM centrá v rôznych častiach sveta. V súčasnosti sú jednými z vedúcich YWAM pre Západnú a Centrálnu Európu, Mike vyučuje na rôznych učeníckych tréningových programoch po celom svete, Ros je súčasťou tímu pre príhovornú modlitbu.