1. TURNUS

TERMÍN:

17. – 23. júl 2022

MIESTO:

hotel Drotár, Hronec
(tábor zameraný na rodiny s tínedžermi od 13 rokov, pre ktorých bude pripravený špeciálny program. Nebojte sa však prihlásiť aj keď ste rodina s deťmi akéhokoľvek veku, mať tínedžera nie je podmienkou. 😉)

www.hoteldrotar.sk

UBYTOVANIE:

V 2–4 lôžkových izbách v hoteli alebo v 6-miestnych chatkách. Každá chatka má vlastné sociálne zariadenie, v hoteli je spoločné sociálne zariadenie pre 2 rodiny na bunke.

CENY:
  • 210€– dospelý
  • 190€– dieťa od 12 rokov (dospelá porcia)
  • 165€– dieťa do 11 rokov vrátane (detská porcia)
  • 30€ – dieťa do 3 rokov vrátane (bez nároku na stravu a lôžko)
  • 10€ – poplatok za psa.

V prípade, že máte záujem o stravu alebo lôžko pre dieťa mladšie ako 3 roky, uveďte to v poznámke v prihláške – cenu upravíme podľa vašich požiadaviek.

V cene všetkých turnusov je ubytovanie na 6 nocí, plná penzia, desiata pre deti, občerstvenie, podklady k prednáškam, materiály pre detský program, spoločné priestory, športoviská, príspevok prednášajúcim.

Váš výber ubytovania nie je záväzný a záleží od kapacít ubytovania. O tom, či sme Vám vedeli alebo nevedeli vyhovieť Vás budeme informovať.

O spôsobe platby Vás budeme informovať po prijatí Vašej prihlášky. V prípade, že máte záujem o použitie rekreačného poukazu, nezabudnite to zaškrtnúť v prihláške.

NAŠI REČNÍCI:

Brian a Christine Clarke

Brian a Chris pracujú ako kresťanskí misionári od roku 1989. Prvých 10 rokov slúžili vo YWAM (Youth with a Mission): najskôr 5 rokov v centre Amsterdamu, kde viedli spoločenstvo “Archa”; neskôr sa presťahovali naspäť do Veľkej Británie a vrámci YWAM viedli službu rodinám
V roku 1998 rozbehli službu vo východnej Európe a v roku 2008 založili dobročinnú organizáciu Krasif Aid, ktorá podporuje cirkvi a sponzoruje rozvojové projekty, zvlášť v inštitúciach sociálnej starostlivosti v Bulharsku.
Brianovi a Chris ležia na srdci rodiny a misie. Už veľa rokov sa týmto dvom témam ako rečníci venujú. Okrem Bulharska pôsobili aj v Dánsku a na Slovensku. Tento rok budú rečníkmi ešte aj na rodinných táboroch v Nórsku a Rumunsku. Okrem iného vyvinuli svoj vlastný seminár nazvaný “Spolu” a praktizujú psychometrické štúdie pre páry s názvom Prepare&Enrich (priprav sa a obohať)
Žijú blízko Birminghamu v Spojenom Kráľovstve a už viac ako 30 rokov sú súčasťou miestnej anglikánskej cirkvi, v ktorej aj slúžia. Manželmi sú 45 rokov, majú dvoch dospelých synov, troch vnukov…a tiež veľkého čierneho labradora ktorý sa volá Morgan!

Rečník pre tínedžerov: PRIPRAVUJEME . . .